Představení naší firmy

Firma RESKAR s.r.o. je ryze českou společností zabývající se především pronájmem čerpadel na beton a čerpáním betonových, potěrových, litých anhydritových a litých cementových směsí. Dále pak pronájemem příslušenství k betonáži.

Firma byla založena v roce 2018, ale její kompletní historie ve stavebnictví sahá až do roku 1996. Firma Reskar vznikla rozdělením společnosti BETON K.R. s.r.o., která na trhu působí již přes 20 let a se kterou stále udržujeme velice dobré obchodní vztahy.

Realizovat zakázky po celé České Republice vyjma Moravy pro nás není problém. Nyní se můžeme pochlubit dvěma pobočkami, které sídlí v PRAZE a PRACHATICÍCH. V závislosti na Vaší lokalitě jsme schopni pružně reagovat a poslat na místo stroj blíže k Vám.

JAK TO U NÁS FUNGUJE

Je to jednoduché. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím emailu, tel. čísla nebo formuláře na webu. Sdělíme si místo, datum, čas a technické podrobnosti stavby, abychom Vám byli schopni doporučit a zprostředkovat nejvhodnější zařízení a doplňky pro Váš projekt.

Pokud jste si zvolili typ pístového čerpadla, pak je součástí čerpadla i jeho obsluha, která zajistí přívoz, přípravu, správné zapojení hadic, namazání a umytí stroje. Veškeré zpracování betonu si musí zákazník zařídit sám (uhlazení betonu, přesun hadic a rozlévání, zajištění betonárny s určitým množstvím betonu na konkrétní hodinu).

Tlakové čerpadlo Vám půjčíme po pečlivém zaškolení minimálně jednoho z Vašich pracovníků, kteří budou čerpadlo obsluhovat. Protože tlakové čerpadlo funguje na odlišném principu než pístové, zákazník si musí na stavbu zajistit přívoz písku, cementu a vody (po dohodě lze zakoupit a přivézt od nás) a pomocí tlakového čerpadla se vše míchá na místě.

POZOR! Tlakové čerpadlo nedokáže čerpat štěrk.

Naším cílem je aby realizace Vaší stavby byla zase o něco snazší …

Produkty k pronájmu

Putzmeister P-715
Putzmeister P-718 TD
Putzmeister M-740-B
Stropní stojky PEP ERGO D-350
Humbaur Universal, Přívěs dvounápravový
Lehký přívěs s plachtou